hatirlasevgili
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
hatirlasevgili

Hatirla sevgili dizisindeki gercek ve cikarsiz dostluk, 70'lerin asklari, fedakarlik ve devrimci genclik + defne&deniz, isik&yasar aski detaylari ve genc oyuncular hakkinda bilmek istedikleriniz hepsi ve daha fazlasi burada :)

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

DEFNE GÜRSOY'UN KÜÇÜKLÜĞÜ :)

Defne karakterini küçükllüğün de mi daha çok seviyordunuz yoksa şimdiki haliyle mi :)
ben küçüklüğünde daha çok seviyordum küçükken daha tatlıydı şimdi asi belçim'inde bunda payı var diye düşünüyorum.....keşke belçim erdoğan yerine '........'oynasaydı
DEFNE GÜRSOY'UN KÜÇÜKLÜĞÜ :) Vote_lcap50%DEFNE GÜRSOY'UN KÜÇÜKLÜĞÜ :) Vote_rcap
 50% [ 1 ]
karakter küçükken ilgimi hiç çekmemeişti.....belçim ile birlikteyse en beğendiğim karakter oldu defne gürsoy için belçim erdoğandan başkası seçilemezdi!!!ŞİMDİ DAHA ÇOK SEVİYORUM TABİKİ
DEFNE GÜRSOY'UN KÜÇÜKLÜĞÜ :) Vote_lcap0%DEFNE GÜRSOY'UN KÜÇÜKLÜĞÜ :) Vote_rcap
 0% [ 0 ]
valla iki halide çok şeker :)ayrım yapamam belçim uygundur...küçük sevimli defne büyüdüğünde ancak belçim kadar güzel bir kız oynayabilirdi..yani karakterler birbirini bütünlüyor..iki haliylede en çok sevdiğim kişiler arasında yer aldı zaten
DEFNE GÜRSOY'UN KÜÇÜKLÜĞÜ :) Vote_lcap50%DEFNE GÜRSOY'UN KÜÇÜKLÜĞÜ :) Vote_rcap
 50% [ 1 ]
Toplam Oylar : 2

YazarMesaj
Admin
Admin

DEFNE GÜRSOY'UN KÜÇÜKLÜĞÜ :) Empty
MesajKonu: DEFNE GÜRSOY'UN KÜÇÜKLÜĞÜ :)   DEFNE GÜRSOY'UN KÜÇÜKLÜĞÜ :) EmptyPtsi Eyl. 10, 2007 9:22 am

ŞÜPHESİZ DEFNE KARAKTERİNİ KÜÇÜKTEN BERİ ÇOK SEVİYORDUK ÇITI PITI ÇOK SEVİMLİ BİR ÇOCUKTU KÜÇÜKLÜĞÜNDE DE AYRICA GÜRSOY'LARA BAĞLI AİLE İLİŞKİLERİNDE KÜÇÜKTEN BERİ SAYGISIYLA,SEVİMLİLİĞİYLE GÖZ DOLDURAN BİR KARAKTERDİ DEFNE...İŞTE BELÇİM'İN DEFNE KARAKTERİNİ DEVRALDIĞI KÜÇÜK HANIM tongue

DEFNE GÜRSOY'UN KÜÇÜKLÜĞÜ :) 76680473ab9nz5

DEFNE GÜRSOY'UN KÜÇÜKLÜĞÜ :) 85825422pn0rb0

VE DEFNE'NİN BÜYÜMÜŞ HALİYLE GÜRSOY AİLESİ DEFNE GÜRSOY'UN KÜÇÜKLÜĞÜ :) 730305

DEFNE GÜRSOY'UN KÜÇÜKLÜĞÜ :) 21721457nf9sw8
https://hatirla-sevgili-genc.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

DEFNE GÜRSOY'UN KÜÇÜKLÜĞÜ :) Empty
MesajKonu: Geri: DEFNE GÜRSOY'UN KÜÇÜKLÜĞÜ :)   DEFNE GÜRSOY'UN KÜÇÜKLÜĞÜ :) EmptySalı Eyl. 11, 2007 12:23 pm

bişey diyemicem ama küçükken daha severdim kendisini bence belçim çok uygun değil defne rolüne (yanlış anlamayın bence) çok sevimli bi kız ama belçim erdoğn çok evcimen bide daha büyük gösteriyoo bence defne 'asi' bir rol ve bence defne rolüne kim yakışırdı derseniz:
DEFNE GÜRSOY'UN KÜÇÜKLÜĞÜ :) Aslienver4iy7DEFNE GÜRSOY'UN KÜÇÜKLÜĞÜ :) 3000000001496135fp6

ya valal dediklerim yanlış anlaşılmasın belçim çok şeker bir kadın ama onu inci türkay gibi bir rollerde oynamasını görmek isterdim cokkk şimdi defne hafif asi ve yani denizin kız versiyonu ya asi deyince en güzel yapabilecek olarak aklıma aslı enver gelio..yoksa dalga geçmek için yazmadım bunları DEFNE GÜRSOY'UN KÜÇÜKLÜĞÜ :) 251173

DEFNE GÜRSOY'UN KÜÇÜKLÜĞÜ :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-