hatirlasevgili
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
hatirlasevgili

Hatirla sevgili dizisindeki gercek ve cikarsiz dostluk, 70'lerin asklari, fedakarlik ve devrimci genclik + defne&deniz, isik&yasar aski detaylari ve genc oyuncular hakkinda bilmek istedikleriniz hepsi ve daha fazlasi burada :)

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

EN GÜZEL ŞARKI..!

dizinin en güzel şarkısı hangisi?*
dalgakıran
EN GÜZEL ŞARKI..! Vote_lcap50%EN GÜZEL ŞARKI..! Vote_rcap
 50% [ 3 ]
yaralı kalbim
EN GÜZEL ŞARKI..! Vote_lcap0%EN GÜZEL ŞARKI..! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
zor yıllar
EN GÜZEL ŞARKI..! Vote_lcap17%EN GÜZEL ŞARKI..! Vote_rcap
 17% [ 1 ]
dargeçit
 0% [ 0 ]
çekilmiş sularda
 0% [ 0 ]
kimse bilmez
EN GÜZEL ŞARKI..! Vote_lcap17%EN GÜZEL ŞARKI..! Vote_rcap
 17% [ 1 ]
jenerik dizi müziği
 0% [ 0 ]
deniz ve mehtap
EN GÜZEL ŞARKI..! Vote_lcap16%EN GÜZEL ŞARKI..! Vote_rcap
 16% [ 1 ]
Toplam Oylar : 6

YazarMesaj
Misafir
Misafir

EN GÜZEL ŞARKI..! Empty
MesajKonu: EN GÜZEL ŞARKI..!   EN GÜZEL ŞARKI..! EmptyPaz Eyl. 09, 2007 8:17 pm

bnce dizimizdeki tüm şarkılar çok güzell ama bn dalgakırandan vazgeçemiorm.. Smile

EN GÜZEL ŞARKI..! Alamaakmmno6
Misafir
Misafir

EN GÜZEL ŞARKI..! Empty
MesajKonu: Geri: EN GÜZEL ŞARKI..!   EN GÜZEL ŞARKI..! EmptyPaz Eyl. 09, 2007 8:22 pm

en güzel şarkı kimse bilmez!! kesinlikle... ama okan abinin sevdiği bi müzik (şarkı diil müzik hatta can dündar slaytlarında oldukça yer veriyor)vardı Exclamation ismini unuttum beraber dinlemiştik..o da epey güzeldi Wink
Misafir
Misafir

EN GÜZEL ŞARKI..! Empty
MesajKonu: Geri: EN GÜZEL ŞARKI..!   EN GÜZEL ŞARKI..! EmptyPtsi Eyl. 10, 2007 12:47 pm

BerguzaR_OkaN_fun demiş ki:
en güzel şarkı kimse bilmez!! kesinlikle... ama okan abinin sevdiği bi müzik (şarkı diil müzik hatta can dündar slaytlarında oldukça yer veriyor)vardı Exclamation ismini unuttum beraber dinlemiştik..o da epey güzeldi Wink

jnmmm o güzel günller bende biliommm onu I love you

neyse cvbım:DALGAKIRAN
Admin
Admin

EN GÜZEL ŞARKI..! Empty
MesajKonu: Geri: EN GÜZEL ŞARKI..!   EN GÜZEL ŞARKI..! EmptySalı Eyl. 11, 2007 8:55 am

hatırla sevgilinin tüm şarkıları,gelmiş geçmiş tüm dizilerdeki en çok itinayla seçilmiş en özel parçalar.....ve içlerinde beni en çok duygulandıranları dalgakıran,memleket ve gül,bir de sezon finalinde dinlediğimiz bang bang.....
ama ben dalgakıranı o kadar çkk benimsedim ki EN GÜZEL ŞARKI..! 988548 EN GÜZEL ŞARKI..! 988548 her gece 2 ölçek dinliyorum yatmadan... EN GÜZEL ŞARKI..! 58978
https://hatirla-sevgili-genc.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

EN GÜZEL ŞARKI..! Empty
MesajKonu: Geri: EN GÜZEL ŞARKI..!   EN GÜZEL ŞARKI..! EmptySalı Eyl. 11, 2007 12:27 pm

ben ilk zor yılları duydum o günden beri ondan vazgeçemiom ve her dinlediğimde ağlıyorum Sad Wink

dudağımda yarım kalan söylenmemiş son sözümdür baki olsada ayrılık aşk her daim ölümsüzdür hatırla sevgili o eski günleri çocuklar gibi.....
efkar mektubudur aşkım sözsüz okunur yalan dünya dört mevsimde bir bahar olur EN GÜZEL ŞARKI..! 58978
Admin
Admin

EN GÜZEL ŞARKI..! Empty
MesajKonu: Geri: EN GÜZEL ŞARKI..!   EN GÜZEL ŞARKI..! EmptySalı Eyl. 11, 2007 4:14 pm

beReNiKoM demiş ki:
BerguzaR_OkaN_fun demiş ki:

jnmmm o güzel günller bende biliommm onu I love you

neyse cvbım:DALGAKIRAN

yunus emre'cim o parçanın (yani sizin okan abinizle dinlediğiniz parçanın adı) güzel günler....

video ve paylaşım köşemize ekliyecektim ama belki fark etmeyebilirsin EN GÜZEL ŞARKI..! 249516 burdan sana ve diğer 'güzel günler' melodisini merak eden arkadaşlara duyurulur EN GÜZEL ŞARKI..! 58978 linki ekliyorum EN GÜZEL ŞARKI..! 730305
https://www.youtube.com/watch?v=EOLym4-K_vA
https://hatirla-sevgili-genc.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

EN GÜZEL ŞARKI..! Empty
MesajKonu: Geri: EN GÜZEL ŞARKI..!   EN GÜZEL ŞARKI..! EmptySalı Eyl. 11, 2007 9:00 pm

çok sağol nil'ciğim ben bu melodiyi demiştim çok mutlu ettin SAĞOL.. EN GÜZEL ŞARKI..! 198460

EN GÜZEL ŞARKI..!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-