hatirlasevgili
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
hatirlasevgili

Hatirla sevgili dizisindeki gercek ve cikarsiz dostluk, 70'lerin asklari, fedakarlik ve devrimci genclik + defne&deniz, isik&yasar aski detaylari ve genc oyuncular hakkinda bilmek istedikleriniz hepsi ve daha fazlasi burada :)

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BERK HAKMAN EKŞİ SÖZLÜK :)

YazarMesaj
Admin
Admin

BERK HAKMAN EKŞİ SÖZLÜK :) Empty
MesajKonu: BERK HAKMAN EKŞİ SÖZLÜK :)   BERK HAKMAN EKŞİ SÖZLÜK :) EmptySalı Eyl. 04, 2007 12:04 am

farao arkadaşlar ekşi sözlükte berk hakmanla ilgili yazılanları paylaşmak için buraya link ekleyecektm ama maalesef linki çıkmıo...nereye tıklarsanız tıklayın hep aynı link...bu nedenle yapmanız gerekeni söylüorm...: www.eksisozluk.com a girip yukarıya berk hakman yazıp getir tuşuna basıorsunzz!!!bu kaadrrr!! lol!
https://hatirla-sevgili-genc.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: BERK HAKMAN EKŞİ SÖZLÜK :)   BERK HAKMAN EKŞİ SÖZLÜK :) EmptySalı Eyl. 04, 2007 6:35 pm

çok güzel cnm ben de bir link daha vardı o direk veriodu ben de vereim madem.
http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=berk+hakman Smile
ya bide şu yoruma bittim ben inş. sizde beyenirsiniz:
-------------------------------------------------------------
5.geleceğin jönü olarak yazılıp çizilmesine rağmen geleceğin iyi aktörüne daha yakın olan isim. ayrıca brad pitt gibi yakışıklı olmasına rağmen kendini danny devito sanarcasına kendine güvensizliği ve içine kapanıklığı ile meşhur. iyi, idealist ve kendine özgü bir insan.

demi ama cyclops Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: BERK HAKMAN EKŞİ SÖZLÜK :)   BERK HAKMAN EKŞİ SÖZLÜK :) EmptyPaz Eyl. 09, 2007 6:52 am

berk hakman çk sosyal yaaufff Laughing bayılıyo herkes ona çokkk başarılı tam güzel yakıştırmışlar cidden deniZ için ayrıca mhanyakh göz far adamda Laughing
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: BERK HAKMAN EKŞİ SÖZLÜK :)   BERK HAKMAN EKŞİ SÖZLÜK :) EmptySalı Eyl. 11, 2007 11:51 am

burdaki ve ekşi sözlükteki yorum yapan tüm arkadaşlarımıza katılıyorum..BERK HAKMAN EKŞİ SÖZLÜK :) 58978

BERK HAKMAN EKŞİ SÖZLÜK :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-