hatirlasevgili
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
hatirlasevgili

Hatirla sevgili dizisindeki gercek ve cikarsiz dostluk, 70'lerin asklari, fedakarlik ve devrimci genclik + defne&deniz, isik&yasar aski detaylari ve genc oyuncular hakkinda bilmek istedikleriniz hepsi ve daha fazlasi burada :)

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Barış Koçak-Beren Saat Tanışıklığı!

YazarMesaj
Admin
Admin

Barış Koçak-Beren Saat Tanışıklığı! Empty
MesajKonu: Barış Koçak-Beren Saat Tanışıklığı!   Barış Koçak-Beren Saat Tanışıklığı! EmptyCuma Eyl. 07, 2007 5:44 pm

Barış Koçak-Beren Saat Tanışıklığı

Barış Koçak; ilk olarak Mahsun Kırmızgül'ün başrolünü Beren Saat ile paylaştığı 'Aşka Sürgün' dizisine bir kaç bölüm konuk oyuncu olarak ekranlara merhaba demişti...
Barış Koçak-Beren Saat Tanışıklığı! Kapakichabersc2

Güzel oyuncu Beren Saat ile 'Aşka Sürgün' dizisinden tanışıklığı olduğunu bildiğimiz model oyuncu Barış Koçak fısıltılara göre h.s nin yapımcısı Tomris Hanım ile anne-kız ilişkisi süren başrol Beren Saat'in tafsiyesi üzerine kadroya alınmış.. Wink

Barış Koçak-Beren Saat Tanışıklığı! B1rn1iu3Barış Koçak-Beren Saat Tanışıklığı! 2vafrwirv8dw8

Barış Koçak-Beren Saat Tanışıklığı! B2rd8md4Barış Koçak-Beren Saat Tanışıklığı! 2uf8v47fz7ph3

Barış Koçak-Beren Saat Tanışıklığı! B3lj4au7Barış Koçak-Beren Saat Tanışıklığı! 3y5i8lvwa5ap5

Ayrıca Koçak ve güzel Beren set dışındada gayet iyiler.... Wink
not:beren saat resimleri,beren saat fan sitesinden alıntıdır Exclamation
https://hatirla-sevgili-genc.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Barış Koçak-Beren Saat Tanışıklığı!   Barış Koçak-Beren Saat Tanışıklığı! EmptyPaz Eyl. 09, 2007 7:31 am

evet yaa beren sette çok torpilliymiş ben öle duydum bi dediği iki edilmiomuş..kesin barış'ın diziye dahiL olmasında payı vardır...çünkü ztn tanınmıo bnm dayım sinema televisyon mesunu şu an y.l yapıo ama dedi ben barış koçak die birini düne kadar tanımıoduM.(disiyi hep birlikte izlerizde I love you ) yoksa kim tanıcakk...kesin beren istemiştir....valla beren 4o yılda bir işe yaramış ama cheers çünkü barış çok iiii bi oyuncu Laughing Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Barış Koçak-Beren Saat Tanışıklığı!   Barış Koçak-Beren Saat Tanışıklığı! EmptySalı Eyl. 11, 2007 11:57 am

beren saat mi istemiş barış koçak'ı diziye anlamadım What a Face
öyleyse berene bir + benden tongue

Barış Koçak-Beren Saat Tanışıklığı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-