hatirlasevgili
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
hatirlasevgili

Hatirla sevgili dizisindeki gercek ve cikarsiz dostluk, 70'lerin asklari, fedakarlik ve devrimci genclik + defne&deniz, isik&yasar aski detaylari ve genc oyuncular hakkinda bilmek istedikleriniz hepsi ve daha fazlasi burada :)

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

IŞIK ÜNSAL'ın KÜÇÜKLÜĞÜ:)

'Işık' karakterini küçüklüğünde mi daha çok seviyordunuz yoksa şimdiki haliyle mi?
küçüklüğünde daha çok seviyordum..küçükken çok cevval bir kızdı şimdi apolitik takılması hoşuma gitmiyor...bence ayfer yerine '.......' olsa çok daha iyi olurdu!
IŞIK ÜNSAL'ın  KÜÇÜKLÜĞÜ:) Vote_lcap33%IŞIK ÜNSAL'ın  KÜÇÜKLÜĞÜ:) Vote_rcap
 33% [ 2 ]
tabiki şimdi çok daha fazla seviyorum....ayferin oynaması 'ışık' karakterine olağanüstü bir yorum kattı...iyiki ayfer bu dizide...karakterin çocukluğu hiç ilgimi çekmemişti valla!
IŞIK ÜNSAL'ın  KÜÇÜKLÜĞÜ:) Vote_lcap17%IŞIK ÜNSAL'ın  KÜÇÜKLÜĞÜ:) Vote_rcap
 17% [ 1 ]
ben iki haliylede zaten ışık'ı hep seviyordum....çocukluğundada mükemmeldi....büyüyüncede çok güzel....iyiki ayfer oynamış...karekterin iki hali birbirini bütünlüyor ;)
IŞIK ÜNSAL'ın  KÜÇÜKLÜĞÜ:) Vote_lcap50%IŞIK ÜNSAL'ın  KÜÇÜKLÜĞÜ:) Vote_rcap
 50% [ 3 ]
Toplam Oylar : 6

YazarMesaj
Admin
Admin

IŞIK ÜNSAL'ın  KÜÇÜKLÜĞÜ:) Empty
MesajKonu: IŞIK ÜNSAL'ın KÜÇÜKLÜĞÜ:)   IŞIK ÜNSAL'ın  KÜÇÜKLÜĞÜ:) EmptyÇarş. Eyl. 05, 2007 12:22 pm

İŞTE AYFER'İN IŞIK KARAKTERİNİ DEVRALDIĞI KÜÇÜK HANIM Wink İNŞ. BÜYÜYÜNCE O DA AYFER'İMİZ KADAR GÜZEL OLACAK... Laughing Laughing

Exclamation sizler için ekledim arkadaşlar deniz ve ışık'ın küçüklük halleri umarım beğenirsiniz... Wink

IŞIK ÜNSAL'ın  KÜÇÜKLÜĞÜ:) 66549628ue0xo5

IŞIK ÜNSAL'ın  KÜÇÜKLÜĞÜ:) 90472646mz3dg5

IŞIK ÜNSAL'ın  KÜÇÜKLÜĞÜ:) 71638973jk2jd1

not:resimler Cansel Elçin fan sitesinden alıntıdır lol!
https://hatirla-sevgili-genc.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: IŞIK ÜNSAL'ın KÜÇÜKLÜĞÜ:)   IŞIK ÜNSAL'ın  KÜÇÜKLÜĞÜ:) EmptyÇarş. Eyl. 05, 2007 7:24 pm

ben küçükken daha çok seviyodum sanki küçüklüğüyle şimdi arasında dağlar kadar fark var küçükken daha atılgan gibiydi şimdi pasif bide ayfer dönmeze karşı içimde cok bi sevgi yok keşke 'tuba büyüküstün' oynasaydı...derim ben geek
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: IŞIK ÜNSAL'ın KÜÇÜKLÜĞÜ:)   IŞIK ÜNSAL'ın  KÜÇÜKLÜĞÜ:) EmptyC.tesi Eyl. 08, 2007 8:59 pm

esma_necdet demiş ki:
ben küçükken daha çok seviyodum sanki küçüklüğüyle şimdi arasında dağlar kadar fark var küçükken daha atılgan gibiydi şimdi pasif bide ayfer dönmeze karşı içimde cok bi sevgi yok keşke 'tuba büyüküstün' oynasaydı...derim ben geek

ayNeN ttlm ama tuba olmas ztn berenden büyük Evil or Very Mad ayrıca onada chOcK gıcığım:twisted: belki pelin karahan...clown
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: IŞIK ÜNSAL'ın KÜÇÜKLÜĞÜ:)   IŞIK ÜNSAL'ın  KÜÇÜKLÜĞÜ:) EmptyPaz Eyl. 09, 2007 7:35 am

beReNiKoM demiş ki:
esma_necdet demiş ki:

ayNeN ttlm ama tuba olmas ztn berenden büyük Evil or Very Mad ayrıca onada chOcK gıcığım:twisted: belki pelin karahan...clown

bence pelin karahan asla olmazz! çünkü pelin güzel bile değil.ama tubayla beren aslında benziyolarr yani demek istediğim şu ikiside kumral saç yeşil göz ben onun için dedim yoksa tubayı aman aman bende sevmem.ama severim genede lol! yani tuba olmassa pelin hiç mi hiç olmazz((bence))
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: IŞIK ÜNSAL'ın KÜÇÜKLÜĞÜ:)   IŞIK ÜNSAL'ın  KÜÇÜKLÜĞÜ:) EmptyPaz Eyl. 09, 2007 8:51 am

esma_necdet demiş ki:
beReNiKoM demiş ki:
esma_necdet demiş ki:

bence pelin karahan asla olmazz! çünkü pelin güzel bile değil.ama tubayla beren aslında benziyolarr yani demek istediğim şu ikiside kumral saç yeşil göz ben onun için dedim yoksa tubayı aman aman bende sevmem.ama severim genede lol! yani tuba olmassa pelin hiç mi hiç olmazz((bence))

ya iide jnm beren'in kardesi rolüne tuba olmasss ki Evil or Very Mad çünkü tuba berenden büyük Twisted Evil yani uymaz sırıtır ben bu manada dedim tubaya çirkin demedim ayrıca sen ayferi beenmiorum die bikaç bölümde bana tepki göstermissin ama şimdide sen pelin karaHana güzel diiL diosun...bu ne perhis bu ne salata yanehhH Question
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: IŞIK ÜNSAL'ın KÜÇÜKLÜĞÜ:)   IŞIK ÜNSAL'ın  KÜÇÜKLÜĞÜ:) EmptyPaz Eyl. 09, 2007 7:07 pm

beReNiKoM demiş ki:
esma_necdet demiş ki:
beReNiKoM demiş ki:
esma_necdet demiş ki:

ya iide jnm beren'in kardesi rolüne tuba olmasss ki Evil or Very Mad çünkü tuba berenden büyük Twisted Evil yani uymaz sırıtır ben bu manada dedim tubaya çirkin demedim ayrıca sen ayferi beenmiorum die bikaç bölümde bana tepki göstermissin ama şimdide sen pelin karaHana güzel diiL diosun...bu ne perhis bu ne salata yanehhH Question

cnm sen buraya pelin fandan mı geldin? ya bak ben öle demedim sen gene yanlış anlamışın ben pelin karahan ışık rolüne uymaz dedimmmm herkesin kafasında bir güzellik kavramı vardır pelin bu tip güzellik isteyen karakt. pelin bu tür rollere uymasssssss!!!!!!!!!!aynı zamanda tip olarak onu bi kenara koy rol olarakta oynamaz pelin yeni çıktı bu piyasaya deil mi? ikimiz arasındaki fark sen durup dururken ayfere umuta ona buna sataşıyosun Mad ben se sadece fikirlerimin sunulacağı bölümde her seyimi apacık sölüorummm!!! yani aramısdaki farkkkk:!:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: IŞIK ÜNSAL'ın KÜÇÜKLÜĞÜ:)   IŞIK ÜNSAL'ın  KÜÇÜKLÜĞÜ:) EmptyPaz Eyl. 09, 2007 8:36 pm

walla ben iki halinide seviyodum bence ayfer çok yakışmış ışık rolüne...daha iyisi bulunamazdı Wink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: IŞIK ÜNSAL'ın KÜÇÜKLÜĞÜ:)   IŞIK ÜNSAL'ın  KÜÇÜKLÜĞÜ:) EmptySalı Eyl. 11, 2007 11:55 am

küçükken pek dikkat edememiştim ahmet ve yasemin aşkına yoğunlaşmaktan Laughing

onun için şimdiki halini seviorum şimdi daha bi gzl IŞIK ÜNSAL'ın  KÜÇÜKLÜĞÜ:) 249516

IŞIK ÜNSAL'ın KÜÇÜKLÜĞÜ:)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-