hatirlasevgili
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
hatirlasevgili

Hatirla sevgili dizisindeki gercek ve cikarsiz dostluk, 70'lerin asklari, fedakarlik ve devrimci genclik + defne&deniz, isik&yasar aski detaylari ve genc oyuncular hakkinda bilmek istedikleriniz hepsi ve daha fazlasi burada :)

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

AYFER DÖNMEZ EKŞİ SÖZLÜK :)

YazarMesaj
Admin
Admin

AYFER DÖNMEZ EKŞİ SÖZLÜK :) Empty
MesajKonu: AYFER DÖNMEZ EKŞİ SÖZLÜK :)   AYFER DÖNMEZ EKŞİ SÖZLÜK :) EmptyÇarş. Eyl. 05, 2007 11:29 am

evet arkadaşlar ayfer'imiz hakkında ekşi sözlükte (kutsal bilgi kaynağında) yer alan yazılar....

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=ayfer+donmez
bir yorumum olacak benimde...Wink
+
hatirla sevgili dizisinde, isik unsal karakterini canlandirmaktadir. ekekler aglamaz ve affedlmeyen dizilerinde de oynamistir. natalia oreiroy cok benzemektedir.

KİM NE DERSE DESİN GÜZELLER GÜZELİDİR Exclamation
https://hatirla-sevgili-genc.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: AYFER DÖNMEZ EKŞİ SÖZLÜK :)   AYFER DÖNMEZ EKŞİ SÖZLÜK :) EmptyPaz Eyl. 09, 2007 5:52 pm

SON YORUMA KATILIOMMMMMMMMMMMM cheersYAZAN ARKADAŞ TAM BENİM DUYGULARIMLA YAZMIŞ VALLA AYFER DÖNMEZ EKŞİ SÖZLÜK :) 706945
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: AYFER DÖNMEZ EKŞİ SÖZLÜK :)   AYFER DÖNMEZ EKŞİ SÖZLÜK :) EmptyPaz Eyl. 09, 2007 8:37 pm

ben dalgakıraN'a katılıyorum...kim ne derse desin ayfer abla çok güzelll!!!

AYFER DÖNMEZ EKŞİ SÖZLÜK :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-